Nagłe wystąpienie zaburzeń erekcji

Mam 33 lata, nigdy, absolutnie nigdy nie miałem problemów z penisem. Często stawał mi nawet bez powodu, nie był problemem seks kilka razy w ciągu dnia. I nagle, z dnia na dzień poprostu penis jakby umarł, nie reaguje na nic, nie staje, żadne pieszczony kobiety nie pomagają, nic. Jestem absolutnie zdruzgotany nie mam pojęcia co robić. Masturbowałem się ale bez przesady, dziewczyna też dosyć często robi mi dobrze ręką ale wszystko w normach. POMOCY!!

Witaj!
Zaburzenia erekcji mogą wystąpić w każdym wieku, żeby pana zdiagnozować i ustalić przyczynę radzę udać się do specjalisty - seksuologa w najbliższej okolicy . Proszę nie zwlekać. Pozdrawiam