Zapytaj lekarza

7 4 2 , 8 9 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Nagłe wystąpienie zaburzeń erekcji

Mam 33 lata, nigdy, absolutnie nigdy nie miałem problemów z penisem. Często stawał mi nawet bez powodu, nie był problemem seks kilka razy w ciągu dnia. I nagle, z dnia na dzień poprostu penis jakby umarł, nie reaguje na nic, nie staje, żadne pieszczony kobiety nie pomagają, nic. Jestem absolutnie zdruzgotany nie mam pojęcia co robić. Masturbowałem się ale bez przesady, dziewczyna też dosyć często robi mi dobrze ręką ale wszystko w normach. POMOCY!!
MĘŻCZYZNA, 34 LAT ponad rok temu

Czy masturbacja wpływa na potencję?

Zalecam wizytę u lekarza seksuologa, potrzebna jest diagnostyka i szybkie przywrócenie odruchu erekcji.
Pozdrawiam. JW

Specjalista psychiatrii i seksuologii z wieloletnim doświadczeniem w tych dziedzinach. Pełnił funkcję Konsultanta Regionalnego Medycyny Seksualnej. Członek założyciel Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego oraz członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
0

Witaj!
Zaburzenia erekcji mogą wystąpić w każdym wieku, żeby pana zdiagnozować i ustalić przyczynę radzę udać się do specjalisty - seksuologa w najbliższej okolicy . Proszę nie zwlekać. Pozdrawiam

Psycholog posiadający specjalizację z seksuologii.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy