Nagły spadek energii w 13 tygodniu ciąży

Jestem w 13 tyg. ciazy. Drugi raz zdarzyl sie u mnie nagly spadek energii, gdzie bylam po sniadaniu, poczulam sie slabo i trzesly mi sie rece,i mialam nagly atak glodu. Pomoglo mi to,ze zjadlam w trybie natychmiastowym cokolwiek mialam pod reka, inaczej obawiam sie, ze moglabym zemdlec. Jako nastolatka zemdlalam dwa razy bez przyczyny, pamietam ze czulam sie dobrze. odzywiam sie dobrze i zdrowo. Dziekuje bardzo za pomoc.

Lek. Marta Gryszkiewicz

W ciąży zdarzają się piki zapotrzebowania metabolicznego organizmu. Płód się rozwija, rośnie, jego zapotrzebowanie także wzrasta. Warto jednak w związku z tym epizodem oznaczyć glukozę na czczo i wykonać morfologię krwi.