Najlepsze kremy przeciwzmarszczkowe dla 28-latki

Witam. Mam 28 lat i zaczynam martwić się, że niedługo zacznę się starzeć. Nie chcę robić sobie zastrzyków z botoksu i faszerować się chemią, ale zależy mi na atrakcyjnym i możliwie długo młodym wyglądzie. Obecnie planuję zakup pierwszego kremu przeciw zmarszczkom, ale nie chcę kupić zbyt mocnego i rozleniwić skóry. Jakie składniki powinien mieć taki preparat?

Moim zdaniem kremy to zwykły marketingowy chwyt...one po prostu nie działają tak jak tego oczekują pacjentki oglądając reklamy w telewizji. Sa potrzebne do codziennej pielęgnacji skóry ale prosze nie oczekiwać od nich działania p/ starzeniowego.