Najlepszy czas na pierwszą ciążę

CZY JAK MAM 28 LAT TO MOGE POCZEKAC Z ZAJESCIEM W PIERWSZA CIZAE??

Elżbieta Rhone

Witam,
to jest Pani decyzja kiedy będzie chciała Pani urodzić dziecko. Trzeba brać pod uwagę, że z wiekiem rośnie ryzyko wielu chorób u dziecka (np. zespołu Downa) oraz obniża się płodność.

Aleksander Ropielewski

Jest to Pani suwerenna decyzja. Z każdym miesiącem spada ilość komórek jajowych zdolnych do zapłodnienia. Zdecydowanie różnica ta powiększa się po 35 roku życia.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski