Największa szansa na zajście w ciążę

Współżyję z mężem bez zabezpieczenia, cykle mam co 30-31 dni, 4 listopada powinnam dostać okres, ale go nie dostałam, miałam cykle też bez owulacji... a ostatnio nawet nie sprawdzałam u lekarza na monitoringu, w 24 dniu cyklu byłam u lekarza ale nie było pęcherzyka, endometrium miałam 7,4mm czy jest szansa że jestem w ciąży? testu jeszcze nie robiłam bo boję się, że się zawiodę....

Witam! W podanym przypadku jak najbardziej jest możliwe, że jest Pani w ciąży. Jeśli usg wykonywane było w 24 dniu cyklu istnieje duże prawdopodobieństwo, że była Pani już po owulacji, w związku z czym pęcherzyk nie był już widoczny w badaniu.