Napadowa bolesność głowy u 18-letniej osoby

Od dwóch miesięcy miewam nagłe, sekundowe bóle głowy. Zdarzają się nieraz dwa razy dziennie, czasem raz, a czasem wcale. Jest to takie chwilowe uczucie ciągnięcia wewnątrz. Ból zawsze pojawia się gdy mam przymknięte oczy albo mrugam wykonując jakiś ruch. Normalnie nie martwiłabym się tym gdyby nie fakt, że boli mnie tylko lewa strona głowy. Zawsze ten sam punkt, nie cała część. Nie wiem czy iść z tym do lekarza i czy to poważne. Dodam, że bardzo dużo czasu spędzam przed komputerem.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, proszę skonsultować się z okulistą i neurologiem, którzy po wykonaniu odpowiednich badań wskażą właściwe postępowanie. Pozdrawiam