Napadowe kłucie brzucha pod żebrem i okolicy pęcherzyka żółciowego

1,5 m temu mialem kolono, gastro, usg j brzucha,rtg kl p, morfologia,ob,crp,mocz, w żolądku zmiany zapalne(przekrwienie) i przepuklina rozworu przelykowego, reszta ok. dostalem Omeprazolum 40mgx1/30dni po kuracji dostawalem napadowego klucia brzucha pod lewym dolnym zebrem, ponizej mostka oraz w okolicy p. zółciowego na zmiane raz tu raz tu(czas 2tyg). teraz pobolewa w okol watroby uciskowo i doszedl suchy kaszel i przy mocnym wdechu(tylko) czuje drżący szmer po prawej stronie mostka. co robić?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Sugeruję konsultację z lekarzem, który zalecił leczenie. Być może konieczne jest przedłużenie terapii.