Zapytaj lekarza

7 3 6 , 7 8 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Napięcie mięśni w udzie po rekonstrukcji ACL

Witam. Kilka dni po rekonstrukcji ACL poszedłem się umyć do wanny. Wstajac z niej napiołem miesnie w udzie i coś strzeliło pod kolanem w udzie. Cały czas ciezar ciała był na zdrowej nodze. Teraz mam dylemat co mogło się stać. może ktoś pomoze. .
MĘŻCZYZNA, 33 LAT ponad rok temu

Co jeść przy dolegliwościach ze strony układu ruchowego?

Twój układ ruchowy daje Ci w kość? Pokonaj to... dietą. Sprawdź, co warto jeść, aby kręgosłup nie bolał. Dietetyk kliniczny podpowiada, na jakie produkty warto zwrócić uwagę.

Szanowny Panie, najprawdopodobniej, jeżeli cały ciężar spoczywał na nieoperowanej kończynie, nie stało się "nic"( naciągnięcie przyczepów mieśniowych, przeciążenie itp). Proszę prowadzić zleconą rehabilitację. Jednak jeżeli ból będzie utrzymywał się nadal przez okrez dłuższy nic 5-7dni od opisanego incydentu - proszę zgłosić się na badanie kontrolne do ortopedy, który Pana operował. Pozdrawiam

Specjalista ortopedii i traumatologii ruchu, chirurg urazowy. Absolwent Akademii Medycznej im. Mikołaja Kopernika w Krakowie. Członek komisji rewizyjnej Polskiego Towarzystwa Ortopedii i Transplantologii. Od 2002 roku pełni funkcję biegłego w Sądzie Okręgowym w Krakowie.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy