Napinanie mięśnia nad piersią i drętwienie ręki przy skrzywieniu odcinka piersiowego

witam mam ogromny problem robiłam badania kardiologiczne i lekarz stwierdzil ze serce mam zdrowe ale mam skrzywienie lewego odcinka piersiowego i od kilku dni mam napinanie miesnia nad lewa piersia i cala reka mi lewa dretwieje czy to coś złego?

Renata GrzechociĹska

Trudno postawić przybliżoną diagnozę bez odpowiedniego badania dlatego sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego, który pokieruje dalszą diagnostyką.