Brak sił, ból głowy, ból w klatce piersiowej i drętwienie rąk

Waże 100kg i 185cm,od 1,5roku mam problem,brak mi siły,boli głowa,jak wezmę glęboki oddech to mam lekkie zawroty i silniejszy ból w skroniach,to sie nasila w zdenerwowaniu, boli troche w klatce,dretwieje mi obie rece.Badania-echo serca (nied.1st.mitralna; 1/2 trójdzielna,EF 64%,lewa K-5,8cm)EKG,holter (jedna niemiarowosc w nocy),pr.wysiłkową,EEG,TK i angio TK głowy,krew,pomiary RR dobre.Mam problemy z kręgosłupem szyjnym i piersiowym,teraz chodze na zabiegi, od czego to moze byc, jakies badania?

Renata GrzechociĹska

Trudno postawić przybliżoną diagnozę. Jeśli wykluczono przyczyny kardiologiczne warto sprawdzić niedobory witamin, przyczyny endokrunologiczne. Jeśli objawy nasilają się podczas zdenerwowania mogą być na podłożu psychicznym.