Ból głowy w okolicy skroni przy MPD

Często boli mnie głowa w skroniach. trwa to po kilka dni z rzędu. czasem jest mi niedobrze i mam zawroty głowy. najgorzej jest przy zmianach pogody Mam ogólnie niskie ciśnienie krwi. Problemy ze wzrokiem wykluczono jako przyczynę Dodam że od urodzenia choruję na MPD jakie badania zrobić oprócz podstawowych bo wyszły ok

Witam! Opisane objawy najprawdopodobniej wynikają z nadwrażliwości na warunki atmosferyczne i towarzyszących temu spadków ciśnienia tętniczego. Myślę że w tej sytuacji należy rozważyć doraźne przyjmowanie leków podwyższających ciśnienie tętnicze, oczywiście po konsultacji z lekarzem.