Napuchnięte wejście do pochwy

Witam. Ostatnio zauwazylam ze mam wszystko napuchnięte w pochwie. Miałam problem z wprowadzeniem tampona. Jestem 3 dni po okresie i nadal mam wszystko tam napuchnięte-malo tego ; na samym końcu,bardzo głęboko czuje kulkę,( 3 cm)- co to jest? Proszę o pomoc-

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane reakcją alergiczną. Nie można wykluczyć infekcji. Wskazana jest wizyta u specjalisty ginekologa.