Narastający ból i problem ze zrośnięciem po złamaniu kości udowej

Witam.W lipcu 2014 r złamałam sobie kość udową.Złamanie było z odpryskami.Do tej pory chodzę o kulach ponieważ ból mi bardzo dokucza.Stopa mi drętwieje.W kwietniu tego roku miałam wykonany tomograf i nie ma niestety zrostu.W grudniu zostałam zakwalifikowana do wszczepienia endoprotezy.Jakie są rokowania.?Czy to normalne żeby tak długo się nie zrastała kość i dlaczego narastają bóle.Dziękuję za udzielenie porady.Pozdrawiam.

Jeżeli jest mowa o endoprotezie wnioskuję że jest złamana szyjka kości udowej, to złamanie w tym wieku rzadko się zrasta, rokowania dobre