Jak długo może trwać ból po złamaniu szyjki kości udowej?

Witam 2 lata temu miałam wypadek i złamałam szyjkę kości udowej,jestem po operacji zespolenia na zdjęciu wszystko ok,ale do tej pory kuleję i przy każdym kroku czuję piekący ból w biodrze czy to normalne ,jak długo jeszcze może boleć .Mam 46 lat.

Lek. Katarzyna Szymczak

Jeśli operacja była dwa lata temu , objawy bólowe powinny już ustąpić ( w ciągu kilku miesięcy od zabiegu). Wskazana kontrola u ortopedy.
Pozdrawiam