Narośl na śluzówce jamy ustnej

Witam. Mam 25 lat. 2 miesiące tamu na śluzowce jamy ustnej zobaczyłem zmianę/narośl. Znajduje się po obu stronach policzka na wysokości linii górnej zębów. W kształcie przypomina to biało-żółte kropki chropowate pod językiem (po nocy mniej wyczuwalne pod językiem), po zdrapaniu krwawią. Lekarz rodzinny nie potrafił mi powiedzieć co to jest. Nie odczuwam dolegliwości bólowych w miejscu tych zmian. Link do zdjęć: http://s1027.photobucket.com/user/Adamm1020/library/?sort=3

Zdjęcia nie oddają Pana opisu. Najlepiej zgłosić się do gabinetu stomatologicznego - lekarz dentysta ( periodontolog ) po przeprowadzeniu diagnostyki wdroży właściwe leczenie ( o ile będzie taka konieczność ).