Narośl pod jądrem a starania o dziecko

Witam mam 25lat i nie dawno wycztlem jak by narosl pod Lewym Jadrem czasem Zaboli A CZASEM CZUJE JAKBY BYLO CIEZSZE OD PRAWEGO CO TO MOZE BYC? STARAMY SIE Z ZONA O DZIECKO CZY MA TO JAKIKOLWIEK WPLYW??

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisana zmiana może być wodniakiem jądra. Nie można wykluczyć żylaków powrózka nasiennego lub innego podłoża występowania zmian. Niektóre stany chorobowe w obrębie jąder mogą wiązać się ze zmniejszeniem płodności. Proszę udać się na wizytę do specjalisty urologa, który wdroży odpowiednie leczenie.

Witam, każda zmiana w kształcie, wielkości, bolesność jądra (w tym przypadku - guzek) wymaga konsultacji urologa. Bez obejrzenia zmian żaden szanujący się lekarz nic Panu nie doradzi. Niepokój budzi uczucie "ciężaru" jądra. Wskazana konsultacja urologa w trybie dość szybkim. Pozdrawiam RH