Nasilający się ból rany po wewnętrznej stronie policzka

witam,mam od tygodnia ranę na wewnętrznej stronie policzka,boli mnie od tego ucho i migdał po tej stronie rany.Byłam u lekarza ale pani doktor nic nie zauważyła i stwierdziła zapalenie migdałów.Jednak ból sie pogarsza,szczególnie przy jedzeniu,nie jest to białe,są to z dwóch stron małe dziurki i jest to bardzo czerwone,bardzo proszę o pomoc i do kogo ma się z tym udać.

Takie małe dziurki po obu stronach policzków na wysokości górnych zębów tronowych to są ujścia ślinianek przyusznych a nie choroba. Może przygryzasz sobie te policzki? Nie wiem nie widzę.