Nasilający się ból w okolicy serca

Witam, dwa dni temu mój kolega z pracy bardzo mocno mnie uścisnął na przywitanie i okropnie mnie przez to boli w okolicy serca, ból się nasila przy oddychaniu, czy to może oznaczać uraz serca? Dodam że od tygodnia zażywam diclac i trosicam na zapalenie stawu w nadgarstku, więc jestem na środkach przeciwbólowych. Bardzo proszę o odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

raczej uraz żeber. proponuje udać się do lekarza rodzinnego. po wstępnym badaniu bedziś można coś więcej powiedzieć.