Rwący ból łydek nasilający się przy chodzeniu

Rano obudziłam się z rwącym bólem lydki. Zażylam magnez ale przez cały dzień bol nie minął. Nasila się przy chodzeniu (ruszaniu kostką ). Mam 25 lat, prace stojaca, obecnie nie stosuje doustnej antykoncepcji, jednak nam zylaki. Zażylam profilaktycznie acard. Przy okazji ostatniej poronionej ciąży robiłam badania na antykoagulant rocznicowy i p/c przeciw kardiolipinie -wynik ujemny.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza rodzinnego. Po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.