Nasilenie atopowego zapalenia skóry

Mój 16 - sto letni brat jest alergikiem i ponadto choruje na atopowe zapalenia skóry. Z powyższymi schorzeniami zmaga się od 3 - go miesiąca życia. Na chwilę obecną choroba bardzo się nasiliła. Na całym ciele są rany, skóra się łuszczy, jest bardzo sucha i swędzi. Leki przepisane przez lekarzy nie pomagają. Brat swoim stanem zdrowia się załamał, przestał wierzyć lekarzom z Podkarpacia. Proszę o pomoc i poradę w znalezieniu specjalisty, który zajął by się leczeniem brata.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Pani brat powinien leczyć się pod opieką specjalisty alergologa oraz dermatologa. Przede wszystkim warto jednak zastanowić się nad przyczyną zaostrzenia dolegliwości i wyeliminować ten czynnik, co uczyni leczenie znacznie bardziej skutecznym.