Nasilenie krawienia po zabiegu konizacji szyjki macicy

Witam we wtorek 3.11.2015 miałam zabieg konizacji szyjki macicy od wczoraj krwawienie nasililo się wcześniej było to plamnienie a teraz krwawienie wygląda jak miesiączka. Dodam że zabieg był robiony 2 dni po okresie i kolejny mam dostać 28 listopada. Czy to krwawienie jest normalne czy coś dzieje się nie tak
Aleksander Ropielewski

Nasione krwawienie w opisanej sytuacji wymaga kontaktu z ginekologiem.