Nasilenie objawów astmy oskrzelowej

Witam serdecznie Mam astmę oskrzelową i w kwietniu objawy bardzo się nasiliły wraz z temperaturą i skończyło się antybiotykiem. Po leczeniu został mi kaszel, bardzo silny. Po miesiącu w końcu poszłam znowu do lekarza i zrobiono mi badanie krwi. Okazało się, że mam podwyższone ob, niską hemoglobinę, a w oskrzelach znowu coś słychać. Ostatecznie lekarz zaserwował mi kolejny antybiotyk. Nie chcę go brać, bo organizm jeszcze bardziej się osłabi. Proszę o pomoc.

Jeżeli nie jest Pani pewna postępowania lekarza - może się Pai poradzić innego na wizycie.