Astma oskrzelowa i ucisk w klatce piersiowej

Witam! Cierpię na astmę oskrzelową. Ostatnio czuję ucisk w klatce piersiowej i duszność. Oprócz tego już 2 tydzień dokucza mi mokry kaszel, który nie przechodzi. Kaszel występuje zwłaszcza w nocy lub rano. Czuję, że w oskrzelach zalega mi dużo wydzieliny. Zazwyczaj ciężko jest mi ją wykrztusić. Czasami się oderwie i uda mi się odkrztusić. Wydzielina wyglądem przypomina jakby ropę. Biorę syrop wykrztuśny lecz nie bardzo pomaga. Dlaczego kaszel tak bardzo męczy i nie mija? Jakie leki sobie kupić?

Lek. Katarzyna Szymczak

Bez badania lekarskiego, nie można zalecic żadnych leków. Prosze udac sie do lekarza rodzinnego.