Nawracająca angina u 4,5-latki

dzien dobry.moja 4,5 letnia corka ma co tydzien lub krocej angine.ma usuniety 3 migdal.bierze antybiotyki a ona i tak powraca.skonczyla teraz w poniedzialek antybiotyk a tera jest czwartek i znow ma objawy anginy.jutro ide do lekarza.co robic?>antybiotyki ktore dostaje nie dzialaja?nie mam pojecia co robic.prosze o odp.aneta

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W opisanym przypadku warto wykonać wymaz z gardła/ z migdałków oraz zastosować leczenie celowane.