Nawracające małe gulki na wargach sromowych

Witam co jakiś czas pojawiają mi się na wargach sromowych bądź w okolicy takie małe gulki które swędzą i bolą byłam z tym u ginekologa to przebił jedną i powiedział że już nie będzie ale jednak co jakiś czas one wracają co to może być?

Piotr Pilarski

Są to najprawdopodobniej zapalenia gruczołów przedsionkowych. Sugeruję wizytę u ginekologa.

Pozdrawiam.