Trzy guzy w lewej wardze sromowej w okolicy wejścia do pochwy

Witam. Kilka tygodni temu zaczęłam odczuwać ból w okolicach intymnych przy siadaniu, a nawet chodzeniu i leżeniu. Chciałam sprawdzić co tam jest. Są tam 3 guzy. 1 duzy a 2 nieco mniejsze. Są twarde i trochę bolą przy dotykaniu. Znajdują się w lewej wardze sromowej w okolicy wejścia do pochwy. Co to może być? Obejdzie się bez wizyty u lekarza? Proszę o pomoc.

Piotr Pilarski

Może to być zapalenie gruczołów ale najlepiej będzie jak się Pani uda do ginekologa bo to tylko przypuszczenie.

Pozdrawiam.