Nawrót grzybicy w ciąży

Dziś dostalam grzybicy pochwy.Wizyte u lekarza mam dopiero za 4 dni.2 lata temu przez rok leczylam sie z grzybicyo bylo żmudne leczenie az w koncu się udalo. Czy to ze dostalam teraz grzbicy to moze byc po prostu nawrót- skoro mi sie to kiedys zdarzylo to teraz znowu mogla wrocic grzybica? Czy to moze byc pierwszy objaw ciązy jesli 1,5 tygodnia temu moglo dość jakims cudem do zapłodnienia? Czy grzybica juz po 1,5 tygodnia od ewentualnego zaplodnienia moze sie pojawic? Prosze o odp. :(

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane nawrotem infekcji grzybiczej. Wskazana jest wizyta u lekarza.