Nawrót wady wzroku po korekcie laserowej

Witam.Mam taki dylemat a mianowicie miale, 6 lat temu korektę laserową wzroku i po 4 latach wada wróciła do wartości około -1,5 dioptrii i -0,75 astygmatyzm.Wade którą usuwałem to -6 i -5 dioptrii i -2 astygmatyzm.Czy warto robić do korekcję?Proszę o odpowiedź,pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Tak małe wartości nie będą raczej kwalifikować się do ponowienia zabiegu. Sugeruję jednak regularnie badań wzrok oraz porozmawiać o tym ze specjalistą okulistą.