Laserowa korekcja wady wzroku - bezpieczeństwo i efekty

Witam. Zastanawiam się nad laserową korekcją wady wzroku. Czy jest to bezpieczne? Jakich efektów mogę się spodziewać przy wadzie -13,5?
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Jest to bezpieczny i krótki zabieg. Oczywiście pełnej gwarancji powodzenia nigdy nie ma, ale wybór renomowanej kliniki zmniejsza to ryzyko. Przy takiej wadzie wzroku proszę nie liczyć, że będzie Pan/Pani miała zero dioptrii. Najczęściej w takich przypadkach pacjent po zabiegu ma -1,5 lub -2,5. Jest to jednak znaczne ułatwienie w funkcjonowaniu, bo nie jest pani uzależniona od okularów. Polecam tę formę leczenia.