Czy warto przeprowadzić laserową korekcję wzroku?

Chciałbym zasięgnąć opinii okulisty związanej z laserową korekcją wzroku. Opinie są rożne....na stronach klinik, wiadomo, wszystko w superlatywach...jak jest naprawdę? Warto czy lepiej zostać przy okularach?

Zależy ile ma Pan lat?
Najlepiej przeprowadzić ten zapieg około 20 roku życia.
Wtedy mamy około 20 lat życia bez okularów przed sobą.

Jeżeli jest Pan w okolicy 40 tki to trzeba zobaczyć jaka jets wada wzroku, bo jeżeli zlikwidujemy minusy zupełnie będzie Pan potzrebwać okularów do czytania.
Można również zastanowić się nad wszczepieniem specjalnej sztucznej soczewki do oka tak aby nie trzeba było nosić okualrów an do czytania ani do patrzenia daleko.
Można to ustalić jedynie na wizycie okulistycznej.
Zapraszam również do zapoznania się z artykułami jakie opublikowałam na FB a które dotyczyły korekcji wad wzroku.
Pozdrawiam