Nawrót zakażenia bakteryjnego

Będąc na praktykach w hotelu mieszkałam w tragicznych warunkach sanitarnych. Mimo ze dbam o higienę miejsc int. nabawiłam sie zakażenia dróg moczowych. Intensywny zapach ,pieczenie, swędzenie, upławy itd. Na własna rękę brałam furaginę i Tantumrosa. Lecz przed krwawieniem objawy wracał. Zrobiłam cytologie wykazała zakażenie bakteryjne. Ginekolog przepisał mi w grudniu Pimafucin .Wszytko było okej .od poniedziałku znów to samo. Biorę furaginie i tabletki antykoncepcyjne Vibin.

1.Jeśli jest to infekcja bakteryjna, to Pimafucin niestety nie pomoże (jest to lek przeciwgrzybiczy). 2. Czemu bierze Pani Furaginum, skoro mamy do czynienia ze stanem zapalnym w pochwie i sromie (chyba, że ma Pani na myśli też infekcję układu moczowego). Pozdrawiam