Nawrotowa przepuklina, niedowład kończyn i ból kręgosłupa a konieczność kolejnej operacji

Jestem po operacji l5 s1 mam nawrotową przepuklinę powyżej nastepną wypuklinę , droba wyspę tłuszcowa lub naczyniak ok 7mm, zmiany degeneracyjne, i nowe objawy wstając po nocy noga jest nie władna i poprostu wpadam górna część kręgosłupa bardzo mnie boli i piecze są tam drobne osteofity zniesiona lordoze szyjną, dostałam skierowanie na kolejną operację ale sie nie zgodziłam czy to jest niebezpieczne a może powinnam sie zgodzić na kolejną operację proszę o opinię.

Jeśli występują objawy niedowładu w zakresie kończyny dolnej w połączeniu z przepukliną krążka międzykręgowego to jest to ewidentne wskazanie do operacji. Jeśli zbagatelizuje się ten fakt może dojść do całkowitego porażenia tej kończyny. Radziłbym jednak mimo wszystko zdecydować się na zabieg.