Nefrostomia w celu oczyszczenia nerki z zalegającego moczu

Mój tata ma założoną nefrostomie w celu oczyszczenia nerki z zalegającego moczu,przed zabiegiem na usunięcie guza pęcherza. Jak dużo moczu powinno być wydalane z takiej nerki? Czy po kilku dniach może być wydalanego tego moczu więcej?

Lek. Tomasz Budlewski

a jaki jest poziom wydalania moczu? ile Pani Tata spozywa płynów dzinnie? jak jest z oddawaniem moczu normalnie?