Nerwica z powodu traumatycznych przeżyć w dzieciństwie

Witam, mam 24 lata. Od dziecka choruje na nerwice (traumatyczne przezycia w dziecinstwie). I tak czytam o nerwicy i nie wiem czy to co mam jest nerwicą. Zawsze mialam gonitwe mysli, rece sie trzesly, teraz nie moge poslodzic sobie herbaty czy doniesc kubek z goroca kawa, czeste ataki agresjii, rzucanie przedmiotami, bardzo latwe wpadanie w szal, przy czym nie kontrolowalam ani slow ani czynow. Nie raz konczylo sie to utrata przytomnosci albo drgawkami wystepujacych jak przy padaczce. Za kazdym r

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Proponuję udać się na konsultację do psychiatry. Specjalista po dokładnym przeprowadzeniu wywiadu lekarskiego będzie mógł postawić diagnozę i dobrać odpowiednie postępowanie. Oceni też nasilenie objawów i zdecyduje, jeśli będzie taka potrzeba, o zastosowaniu farmakoterapii, psychoterapii lub obu metod łącznie.

Nerwica ma różne oblicza, objawy, przyczyny itd., w zależności od tego dobiera się odpowiedni sposób leczenia.