Łagodzenie działania nerwicy natręctw

Mam silną nerwice natręctw ale boje się iść do psychologa nikt nie wie że choruje nie daje już rady. Czy da się samemu jakoś wyleczyć lub złagodzić jej działanie ??

nie.to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza