Neuralgia nerwu trójdzielnego twarzy a sposoby leczenia

Mam 21 lat. W sobotę dorwał mnie niesamowicie silny ból prawej strony twarzy. Na pogotowiu lekarz stwierdził nauralgię nerwu trójdzielnego twarzy. Ból jest nie dowytrzymania, nie pozwala mi spać w nocy i żadne leki nie uśmierzają bólu. Próbowałam nawet okład z liści kapusty, ale bez lepszych rezultatów. Czy jest jakiś sposób, który pozwoli mi funkcjonować? Napady trwają 1,5 minuty i pojawiają się do 2 minuty. To bardzo uciążliwe. Proszę o szybką pomoc.

Jeżeli to rzeczywiście neuralgia to zwykłe leki przeciwbólowe nie są skuteczne. Stosuje się odpowiednio dobrane i w odpowiednich dawkach leki przeciwpadaczkowe albo przeciwdepresyjne.
Skuteczny jest te zabieg termolezji, dający czasem trwałe efekty.