Zapytaj lekarza

7 3 6 , 7 3 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Neutrofilia 1,8 przy normie 2,5

man neutrofile 1,8 przy normie 2,5 .Czy mam powody do niepokoju? CRP .OB jest w nornie. od 2 lat obserwije ta zmiane poczatkowo byly na piziomie 2,20 potem ciaza ...w ciazy byly w normie teraz od poltora roku sa na poziomie 1,7 potem zaczely wzrastac do 2,00 i znow spadly do 1,8. dostalam skierowanie do hematologa. dodam ze wyniki neutrofili sprzed 2 lat byly w normie
KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu

Odkryto nowe grupy krwi

Ciało człowieka cały czas zaskakuje. Dwie nowe grupy krwi, pokazują jak niewiele jeszcze wiemy na temat naszego organizmu. O tym, co nowe odkrycie niesie za sobą opowiadają dr Michał Sutkowski, lekarz rodzinny oraz Hanna Stolińska-Fiedorowicz, dietetyk.

Lek. Rafał Gryszkiewicz
84 poziom zaufania

Konsultacja u hematologa jest wskazana, choć stan ten wymaga obecnie przede wszystkim obserwacji i wykonywania badań kontrolnych. Pod uwagę należy wziąć możliwość przewlekłej choroby wirusowej i autoimmunologicznej oraz wpływ leków.

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, wśród jego zainteresowań znajduje się kardiochirurgia, chirurgia ogólna, medycyna tropikalna. Obecnie odbywa rezydenturę z chirurgii ogólnej w Klinice Chirurgii Szpitala Uniwersyteckiego Collegium Medicum UJ w Krakowie.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy