Nie przyjęcie nowego opakowania tabletek antykoncepcyjnych a ryzyko ciąży

Ostatniego dnia pazdziernika wzielam ostatnia tabletke antykoncepcyjna.. 3 listopada dostalamkrwawienie- poniedzialek.. w sobote powinnam wziac nowe opakowanie, ale z niego zrezygnowalam.. w niedziele sie kochalismy..czy mozlwe, ze jestem w ciazy, kiedy sie kochac by w nia zajsc.. j.sz.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, jest możliwość, że zajdzie Pani w ciąże. Proszę wykonać za 1-2 tygodni test ciążowy oraz ewentualnie udać się do ginekologa. Pozdrawiam.