Niebieskie żyły na piersiach po powiększeniu a odstawienie tabletek antykoncepcyjnych

Witam. Od tygodnia mam powiększony biust, nie jest to jakieś duże powiększenie ale zauważalne i wyczuwalne, widzę też niebieskie żyły ale możliwe, że były już wcześniej a nie zwróciłam na nie uwagi. Okres powinnam mieć za trochę ponad tydzień. Dodam, że 04.07 po dwóch tygodniach brania tabletek antykoncepcyjnych przerwałam je z powodu złego wpływu na samopoczucie, czy to może mieć z tym jakiś związek?

Witam,

Prawdopodobnie naczynia pod skórą zawsze były widoczne ale po powiększeniu skóra jest bardziej napięta i teraz są bardziej zauważalne.
W sprawie zaburzenia miesiączki proszę skonsultować się ze swoim ginekologiem.