Co mogą oznaczać widoczne żyły na piersiach?

Ostatnio zauważyłam, że przez skórę na piersiach prześwitują mi żyły. Przed okresem są bardziej widoczne. Nie wiem czy miałam je zawsze i dopiero teraz je zauważyłam czy pojawiły się niedawno. Ostatnio współżyłam 3 miesiące temu i od tamtego czasu miałam 3 miesiączki i zrobiłam dwa testy ciążowe- wyszły negatywnie, wiec to raczej nie objaw ciąży. Czy widoczne żyły na piersiach powonny niepokoić?

Lek. Tomasz Budlewski

Wizyta u lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć a czy stosowana jest antykoncepcja ?