Dziwnie widoczne żyły na piersiach w tym wieku - czym to może być spowodowane?

Witam!

Mam 17 lat i zauważyłam, że od kilku dni na moich piersiach widoczne są żyły. Nigdy przedtem nie miałam niczego podobnego. Za około 2 tyg. powinnam dostać okresu, może to dlatego? Oprócz widocznych żył, piersi są "nabrzmiałe" jak to zwykle mam przed miesiączką. Są też pewne obawy, czy to może być spowodowane ciążą? Kochałam się około 2 tygodnie temu.

Proszę o odpowiedź.

Witam serdecznie.

Jeżeli podejrzewa Pani ciążę - proszę zrobić test ciążowy. Trudno mi określić czym może być spowodowany Pani problem, nie widząc naocznie zmian. Jeżeli ma Pani wątpliwości czy wszystko w porządku proszę odwiedzić lekarza ginekologa.

Pozdrawiam serdecznie