Przyczyny widocznych żył na piersiach

Witam! Od zawsze na piersiach mam widoczne żyły wręcz bardzo widoczne(prowadzące do brodawek), nie widziałam aby inne kobiety tak miały. W ciąży nie jestem. Czym może być to spowodowane ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Najpewniej ma Pani tak jasny odcień skóry, że naczynia żylne po prostu przeświecają i nie jest to wynik żadnej patologii. Jeśli ma Pani jednak jakiekolwiek wątpliwości, proszę wykonać badanie USG piersi.