Pajączki i widoczne żyły na piersiach oraz brak okresu

witam serdecznie,mam takie pytanie-od jakiegoś czasu pojawiły się u mnie na piersiach tzw pajączki i bardzo widoczne żył prawie ze granatowe skora na piersiach zrobiła się obwisła pojawiły się rozstępy czuje tak jak bym miała w piersiach nie wielki ciężar.Dodam iż spóznia mi się znowu miesiączka (12 dni)ostatnia miałam 10 stycznia po zastosowaniu luteiny i od tamtej pory nie dostałam. czuje się normalnie tylko ze czasami boli mnie krzyż Proszę o odpowiedz:)dziękuje serdecznie

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Brak miesiączki może być spowodowany ciążą. W celu weryfikacji ciąży proszę wykonać test. Jeśli ciąża zostanie wykluczona a opisywane dolegliwości nie ustąpią to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.