Rozstępy na piersiach u 14-letniej dziewczyny

Moja corka ma 14 lat i ma rozstepy na piersiach , posladkach i udach i to bardzo widoczne ... co jest nie tak ?? Ja dopiero po ciazy mam rozstepy a ona juz w wieku 14 lat.. da sie je jakos usunac lub cos??? Ona czuje sie niekomfortowo nie chce chodzic po plazy w bikini ciagle zaslania tylek

Hm...przyczyn może być wiele i należałoby się udać do dobrego internisty aby zalecił badania. Nie wiem czy córka szybko urosła? Nie wiem czy przytyła?
Polecam jak najszybszą wizytę u specjalisty.
Co do korekty - oczywiście należałoby już pomyśleć o zabiegach korekcyjnych - polecałabym laser: Alma Pixel (frakcyjny o długości 2940) lub laser Fotona.

Z pozdrowieniami