Nieco podwyższona echogenność w usg śledziony
Mialam usg wyszlo że sledziona powiększona ma wymiary szer-60.5mm dł-124mm Nieco podwyższona echogennosc. W lewych przdatkach zmiana bezechoewa o wym 38.5x37mm w rzucie szyjki macicy pęcherzyk o sr. 13.4mm Wątroba- 140mm w lini srodkowo-obojczykowej Berka- prawa 108x41.2x13.5mm lewa 115x47x16mm Jak to mam rozumieć? Kto to wytłumaczy na polski rozum mi

KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Niestety nie napisała Pani z jakiego powodu było wykonane USG, a dane kliniczne są kluczowe, by zinterpretować wynik. Sugeruję zatem konsultację z lekarzem prowadzącym. Ze względu na zmianę w obrębie szyjki macicy oraz lewego jajnika konieczna jest konsultacja ginekologiczna.