Interpretacja USG macicy

Witam, chciałabym prosić o interpretację badania usg, po którym zostalam skierowana na zrobienie wycinków z szyjki macicy. Macica obecna przodozgięcie, dł 64 mm, AP 42mm, szer 40mm wady macicy nie stwierdzono. Endometrium dobrze widoczne grubość 5,7mm. Szyjka macicy dł 59mm, morfologia niejednorodna echogenicznie w całości. Jajniki prawidłowe wym 24x21mm oraz 37x25mm zatoka Douglasa bez płynu. Pytam ponieważ Pani doktor powiedziała, że może będę musiała usunąć wszystkie narządy.Mam 27 lat,pomocy

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest pobranie wycinków aby móc ocenic czy rzeczywiście dzieje się coś złego w narządach rodnych.