Co oznacza wynik badania USG narządów płciowych 31-latki?
Witam, proszę powiedzieć czy zapis z USG jest prawidłowy.. To 21 dzień cyklu, badanie wykonane ze względu na czasem bóle jajników i duży wzrost masy o 20kg w ciągu półtora roku. Z 58 na 80kg. Pomimo rygorystycznej diety. Stwierdzona insulinoopornosc, biorę metformine od dwóch dni. Mam 31lat. "Trzon macicy w przodozgięciu jednorodny echogenicznie dł 36mm AP 31mm Endometrium II fazy szer 9,8mm Jajniki obustronnie prawidłowej wielkości i echogenicznosci. Kanał szyjki o prawidłowym zarysie. Zatoka Douglasa- ślad płynu. Badanie wykonano na aparacie Ecube 11"

KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu
Lek. Michał Lenard
80 poziom zaufania
Wynik badania USG jest prawidłowy. Powinien być jeszcze oceniony przez Pani ginekologa. Pozdrawiam!