Wynik badania USG narządów rodnych

Witam serdecznie. Proszę o wyjaśnienie mojego badania USG. Trzon macicy przodozgżyty niejednorodny szer. 36mm, endometrium szer. 18mm tuż nad n.w obszar hyperogennym (nie wiem czy wpisałam poprawne słowo, ponieważ nie mogę rozczytać) macicy odpowiadac poliperi. Jajniki obustronnie prawidłowe- w prawym pęcherzyk 18mm ( co to oznacza ?) Bez płynu w zat. Douglasa

Witam,
z Pani opisu badania USG wynika, iż ma Pani polip usytuowany we wnętrzu jamy macicy.
Pęcherzyk w jajniku jest zjawiskiem prawidłowym.
Brak obecności płynu w zatoce Douglasa - również prawidłowym.

Proszę skonsultować wynik z lekarzem ginekologiem, który zlecił badanie - podejmie on decyzję o usunięciu lub pozostawieniu polipa.

Pozdrawiam