Wynik badania USG narządów rodnych 67-letniej kobiety do analizy

Bardzo proszę o informację, czy poniższe usg 67 kobiety narządu rodnego wymaga dalszej diagnozy, czy też jest wszystko w porządku." Stan po całkowitym usunięciu macicy bez przydatków. Nie uwidoczniłam lewego jajnika. Jajnik prawy o wymiarach 26/16mm. W zatoce Douglasa uwidoczniono hypoechogenną zmianę ogniskową, o niejednorodnej echostrukturze, o wymiarach 17/9mm.Płyn w zatoce Douglasa nie jest widoczny". Dziękuję.

Z uwagi na nietypową zmianę jaką uwidoczniono w miednicy mniejsze (zatoce Douglasa), przebyty zabieg, myślę, że wskazana byłaby dalsza diagnostyka (np. TK miednicy). Jednak o dalszym postępowaniu musi zadecydować Pani ginekolog prowadzący.