Niedokrwistość z niedoboru żelaza

hej, to moje wyniki, mam 21 lat. Mam pytanie, czy to może być niedokrwistość z niedoboru żelaza? wbc 4,49 g/l rbc 3,65 t/l hg 10,7 hematokryt 31,5 % MCV 86,3 fl MCH 29,3 pg MCHC 34 g/dl plytki 262 g/l RDW 16,1 % MPV 10,6 fl %neu 48,2 %limf 35 %mono 9,1 %eos 7,3 % baso 0,4 neu 2,16g/l limf 1,57 g/l mono 0,41 g/l eos 0,33 g/l baso 0,02 g/l

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, wyniki badań wskazują na obecność anemii. Jednakże, po wykonanych badania nie można wskazać przyczyny niedokrwistości, wyniki nie wskazują na anemię z niedoboru żelaza. Proszę skonsultować się z hematologiem, który po zebraniu wywiadu, osobistym zbadaniu i wykonaniu badań dodatkowych wskaże dalsze postępowanie. Pozdrawiam